Hakkımızda

Tarihçemiz

1993 yılında kamu kurum ve kuruluşlar için inşaat – taahhüt alanında araç ve iş makineleri filo kiralama hizmetiyle sektöre giriş yapan Yerlikayalar İnşaat, Madencilik, Hayvancılık, Üretim ve Pazarlama A.Ş. bir aile şirketi olarak Elazığ ilinde kurulmuştur. Birçok özel ve resmi kamu kurum / kuruluşları için altyapı ve üstyapı hizmetleri sunan Yerlikayalar Grup A.Ş., 2003 yılından itibaren bu sektörde ARSY İnşaat, Petrol, Temizlik, Taahhüt, Ticaret A.Ş. firması adı altında da faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Kurumsal Yapımız ve Hedeflerimiz

Tüm taahhüt işlerini başarıyla tamamlayan Yerlikayalar Grup A.Ş., kuruluşundan bu yana sürekli büyüyen makine parkı ile ülke ekonomisine fayda sağlayarak bünyesinde çalıştırmakta olduğu kalifiye personeli ile gelişmiş ülkelerdeki gibi inşaat ve taahhüt sektöründe istihdam yaratmaya devam ediyor. Gelecekte planladığı ve yapmak istediği büyük organizasyonların altına imza atma hedeflerinin gerçekleşmesi için ulusal düzeydeki vizyonunu sürekli olarak geliştirip sektöründeki yenilik ve teknolojileri yakından takip etmektedir.

Yerlikayalar Grup A.Ş.nin 23 yıllık mazisindeki başarıları, taahhüt sektöründe aranılan kurum olmasının bir göstergesidir. Güven ve kaliteden asla ödün vermeden bu günlere gelmeyi başarmış olan Yerlikayalar Grup A.Ş. gelecekte de farklı sektörlerde sorumluluğunu üstleneceği başarılı işler sayesinde uluslararası platformlarda da kendi markasını bahsettirmeye devam edecektir.